Loading...

Entourage of 7 Los Angeles

Entourage of 7, Los Angeles, ortaya çıktığı şehirden etkilenen lüks bir gözlük markasıdır. Los Angeles nam-ı diğer Melekler Şehri, sürekli değişen, çok kültürlü bir buluşma noktasıdır. Burada cesurca yaratıcı olmamız gerektiğini kendimize sürekli hatırlatarak ilerlemekten keyif alırız. Entourage of 7'nin doğum yeri olan Venice Beach'te rock'çılarımız, müzisyenlerimiz, aşıklarımız ve günahkarlarımız için güzel gözlükler tasarlamayı hedefliyoruz.

Tıpkı Los Angeles gibi biz de sürekli değişiyoruz!

Tasarım felsefemizi Los Angeles gözlük mirasına dayandırıyoruz; ancak burada durmuyoruz; Gözümüzü ve zihnimizi her zaman yeni fikirlere açık tutuyoruz.

Gözlüklerimizi Japonya'da üretiyoruz. Geleneğin ve ileri teknolojinin harika bir karışımı, tasarımlarımızı yeni sınırlara zorlayan yaratıcı fikirlerin sürekli akışını sağlar. ZYL asetat çerçevelere, dövülmüş çift perçinli klasik Japon menteşelerinden, lazerle kesilmiş alüminyum alaşımlara ve titanyuma kadar, hem vintage gelenekleri onurlandırıyoruz hem de ilerlemeyi kucaklıyoruz. Tıpkı Los Angeles'ın sürekli değiştiği gibi, biz de sürekli değişiyoruz!

Çerçevelere baktığınızda pek çok şaşırtıcı detay göreceksiniz! Lucky 7'yi temsil eden zar logoları, "Entourage of 7"nin kısaltması olan "E7" logosu ve metal dekorlar. Hem optik hem de güneş gözlüğü koleksiyonlarında farklı tasarım detayları eklenerek, incelikle ayrışan birçok ikonik bileşen göreceksiniz. Entourage of 7 Vintage bir his veriyor ama bunu modern bir dokunuşla yapıyor. Tekrar tekrar giymeye değer.

En ünlüsü, "Ford vs. Ferrari" filminde giyilen Beacon Modeli

Danimarkalı kurucu Jakob Talbo, 2007 yılında Los Angeles'tan ilham alan bir gözlük markası olan Entourage of 7'yi kurdu. Klasik, retro görünümleri biraz Hollywood vintage'ı ve günümüzün şımarık ve cesur trendleriyle harmanlayan lüks gözlükler tasarlıyor.

Jakob Talbo, bugüne kadar gözlük modasına damgasını vuran ve konumu, Hollywood film - dizileri ve dünya çapındaki ünlüler tarafından pekiştirilen bir marka olan Entourage of 7'nin halen tasarım başkanıdır. En ünlüsü, "Ford vs. Ferrari" (Le Mans '66) filminde baş karakter Matt Damon'un ana aksesuarı olarak ve Altın Küre'nin en iyi komedi dizisi "The Kominsky Method"da Michael Douglas tarafından giyilen Beacon modelidir.


  • "Gözlüklerimizi Japonya'da üretiyoruz. Geleneğin ve ileri teknolojinin harika bir karışımı"
  • "Melekler Şehri, sürekli değişen, çok kültürlü bir buluşma noktasıdır"
  • "Los Angeles şehrinden etkilenen lüks bir gözlük markasıdır"

Yakın Plan

BDT Optik

BDT Optik 2017'den beri yürüdüğü yolda her zaman mükemmeli hedeflemektedir.

Mobil: 0532 205 97 17

Email: info@bdtoptik.com.tr