Loading...

FRENCH RETRO

French Retro, iki tutkulu gözlükçünün yeteneği sayesinde Fransa'nın Marais bölgesinde doğmuş bir Paris markasıdır. Zamanla gelişen koleksiyonlar, dünyada yer etmiş klasikleri yeniden ele alıyor ve modernleştiriyor.

"Tamamen Paris'te hayal edilip tasarlanan olağanüstü çerçeveler"

Açılı, dekoratif metal işlemeli veya kombine. Her kreasyon, tasarımının inceliği ve "imza" niteliğindeki detayları sayesinde coşkulu bir ruhla donatılıyor. French Retro, Fransız tarzını mükemmel bir şekilde temsil ediyor: ayrıntılardan oluşan karizmatik çerçeveler.

Retro ve şıklığın birleşimi, French Retro'sunu bu kadar iyi karakterize eden şeydir. Zamana direnen ve yine de modern kalan çerçeveler.

"Çizgiler, kıvrımlar mükemmel bir sanat eseri"

Koleksiyonlarımızı tasarlarken ilhamımızı, gotik detaylarıyla fark yaratan olağanüstü Paris mimarisinden alıyoruz. Mimarlık, çerçevelerimiz için yeni tasarımlar yaratma konusunda son derece ilham verici bir sanattır. Çizgiler, kıvrımlar ve mükemmel bir şekilde bir araya getirilmiş ayrıntılar, uyum içinde birleştirildiğinde mükemmel bir sanat eseri oluşturan unsurlardır.

Markanın koleksiyonlarında, yoğun olarak iki materyale yer verilmiştir, bunlar vintage koleksiyonların tutkusu niteliğinde kullanılmış olan metal ve selüloz asetattan başkası değildir.


  • "İlhamımız, Gotik Paris mimarisi"
  • "İmza" niteliğindeki detaylar
  • "Dünyada yer etmiş klasikler yeniden hayat buluyor"
  • Desıgned ın Parıs by French Retro

Yakın Plan

BDT Optik

BDT Optik 2017'den beri yürüdüğü yolda her zaman mükemmeli hedeflemektedir.

Mobil: 0532 205 97 17

Email: info@bdtoptik.com.tr