Loading...

FRANSIZ MİNİMALİZMİ

Minima'da çeşitliliği besleriz, performansı hedefler ve mükemmellik için çabalarız. Tek kelimeyle, zamanla değişiyoruz. Hayal edilebilirin sınırlarını sürekli olarak zorluyoruz.

"Sade tutmanın zorluğu"

Gözlük kullananlar için her koşulda rahat gözlükler tasarlıyoruz. Tasarımlarımız, inovasyon ve modanın ışığında sürekli yenilenmekte ve mükemmeli hedeflemektedir. Gözlüklerimiz kaliteli oldukları kadar hafif, dayanıklı oldukları kadar güvenilirdir. Tüm modellerimiz Minima imza stiline sahiptir: şık, oldukça "sade" ve zarif.

"Sade tutmanın zorluğu", 30 yılı aşkın bir süredir üst düzey gözlük uzmanı olan Minima için harika bir slogan olacaktır. Gözlük üretimindeki özel uzmanlığın sonucu olan teknik ustalık, Minima koleksiyonlarının şık ve zarif tasarımlarını gözler önüne seriyor. Minima gözlükleri Ile-de-France, Essone Linas'ta hayat buluyor ve burada alışılmışın dışında düşünüp, gözlük alanında pek çok yeni konsept icat ediliyor, beş patent başvuru da bunu kanıtlar nitelikte. Minima, yüksek teknolojili, yüksek kaliteli koleksiyonları sayesinde gözlük/gözlük uzmanları tarafından birçok kez ödüllendirilmiş olup dünya çapında tanınmaktadır.

"Minima'da herkes için bolca seçenek var"

Renkli modellerle kontrast oluşturan retro gözlüklerde, Ultra hafif veya XXL büyük beden modellerde kullanılan tüm malzemelerin bir görevi var. Asetat malzeme kullanımı, renkleriyle gözlüğün kimliğini,Titanyum malzeme kullanımıysa ultra hafifliğiyle gözlüğün zarafetini ortaya çıkarıyor… Yetişkinler için optik ve güneş gözlüklerinde yirmiden fazla model seçeneği ile Minima'da tarzınızı bulacaksınız.


  Başlıca Karakteristik Özellikleri;

 • Vidasız bakım gerektirmeyen Tasarımlar
 • Yüksek kalite ve rahatsızlık vermeyen burun plaketleri
 • Hafifliği ile günboyu konfor
 • Sağlamlık ve uzun ömür ile eşdeğer yapı kalitesi
 • Yenidoğan'dan Yetişkinine kadar onlarca farklı model içeren geniş koleksiyon


 • "Koleksiyonlarımızın tasarımının arkasındaki itici güç: gözlüklerimizde kendinizi harika hissetmeniz

  Maurice Timon
  Minima SAS, CEO
 • "Gözlüklerimiz kaliteli oldukları kadar hafif, dayanıklı oldukları kadar güvenilirdir" • "Kuruluşundan bu yana onlarca ödül."
Yakın Plan

BDT Optik

BDT Optik 2017'den beri yürüdüğü yolda her zaman mükemmeli hedeflemektedir.

Mobil: 0532 205 97 17

Email: info@bdtoptik.com.tr