Card image cap
Card image cap
Card image cap

"Alman üretimi hafif, dayanıklı, ultra konforlu Markus T % 100 el yapımı."

Gütersloh yakınlarındaki Isselhorst'ta eski bir tahıl fabrikasının teknolojik bir gözlük üretim tesisi haline dönüştürülmesiyle birlikte benzersiz bir çalışma atmosferine ev sahipliği yapıyor Markus T. Bu atmosferde üretilen ultra hafif, konforlu ve dayanıklı modeller saf tasarımları ve %100 el yapımı olmaları sayesinde herbir gözlüğü benzersiz ve özgün kılıyor.


"Herbir modelde işlevsel ve özel malzemeler kullanılıyor."

Gözlüklerin özgün ve değerli olmasını sağlayan özelliklerden biri, her koleksiyonu işaretleyen patentli vidasız menteşeler, bir diğeri ise, görünürde çelişkili iki özellik olan dayanıklılık ile hafifliği birleştiren MARKUS T için geliştirilmiş patentli TMi malzeme ve Titanyum alaşım.

TMi malzeme serttir, şeklini korur ve aynı zamanda son derece hafiftir. Güneş ışığı mı? Rengini asla etkilemez. Aynı zamanda titanyum gibi geri dönüştürülebilir ve anti-alerjiktir. Kullanılan alaşım o kadar yüksek kalitede ki tıp teknolojisinde bile uygulanmaktadır. İyi yay özellikleri ve sonuçta ortaya çıkan yüksek esneklik nedeniyle son derece dayanıklı ve kırılmaz olan ultra düz ve dar çerçevelerin geliştirilmesine izin verir.


Card image cap
Card image cap
Card image cap

"Kuruluşundan bu yana 50'den fazla ödül."

1999 yılında kurulan ve tasarımları ile 50'den fazla ödül almış olan Markus T'nin bu başarılarına karşılık, kurucu ve tasarımcı Markus Temming, ödüllerle değil, kendini ve tasarımlarını mükemmelleştirmeyle ilgileniyor ve diyor ki "Her seviyede hassasiyetle çalışıyoruz ve işimizi seviyoruz.Bunun sonucunda da, saf ve basit tasarımlarla kullanıcıların yüzlerinde taşımaktan memnuniyet duyacakları dayanıklı, hafif ve rahat gözlükler yaratıyoruz.


Card image cap
Card image cap
Card image cap


Daha fazlası için

www.markus-t.com/en


Kurumsal

Genç kadrosu ve dinamik yapısıyla her kesime hitap etmeyi amaçlayan BDT Optik, bünyesinde bulunan üstün teknoloji ve kaliteye sahip markaları ile 2017'den beri yürüdüğü bu yolda her zaman mükemmeli hedeflemektedir.

Adresimiz

Defterdar Mah. Otakçılar cad. No:78 Flatofis Kat:2 No:62 Eyüp/Istanbul
Tel: (212) 437-8532
Faks: (212) 437-8540
Eposta: info@bdtoptik.com.tr

Bizi Takipte Kalın